DEĞİŞİM

utyawood.com'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin, orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla aynı tutardaki başka bir ürünle değişimini talep edebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin değişimi onaylanmayacaktır. www.utyawood.com sitesinden alınan ürünlerin iade işlemleri, ürün incelemek işlemleri tamamlandıktan sonra yapılabilmektedir.

Değişim taleplerinizi [email protected] adresine e-posta göndererek bize iletebilirsiniz. Değişim yapmak istediğiniz ürün veya ürünlerin stokta olması halinde, değişim için geri gönderdiğiniz ürün veya ürünlerin değişim şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra, en kısa sürede size kargolanacaktır. Ürün değişim işlemlerinin kargo ücretleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Ürün gönderiminden ve ayıplı mal statüsünden kaynaklı bir problem ile karşılaşıldığı durumlarda, kargoyu teslim alırken tespit edilmesi kaydıyla, iade kargo bedeli utyawood.com tarafından karşılanmaktadır.


İADE


utyawood.com'dan aldığınız ürünleri teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde, kullanılmamış ürünlerin orijinal kutusu, ambalajı varsa standart aksesuarları ve ürünle hediye edilen diğer ürünlerle beraber eksiksiz ve hasarsız şekilde teslim etmek şartıyla iade edebilirsiniz. Yukarıda belirtilen hususlarda ürünün satıcı tarafından tekrar satışa arz edilebilir nitelikte olarak teslim alınması esastır, bu sebeple kutusu veya ambalajı bozulmuş, yırtılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünler iade alınmayacaktır. İade taleplerinizi aşağıdaki şekillerde bize iletebilirsiniz; utyawood.com'taki "Hesabım" panelinden, "İade Taleplerim" bölümündeki formu doldurarak [email protected] adresimize iade talebinizle ilgili e-posta göndererek Ürün iade ve değişim işlemlerinin kargo ücretleri müşterileri tarafından karşılanmaktadır. Ürün gönderiminden ve ayıplı mal statüsünden kaynaklı bir problem ile karşılaşıldığı durumlarda, kargoyu teslim alırken tespit edilmesi kaydıyla, iade kargo bedeli utyawood.com tarafından karşılanmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünler ile birlikte size gönderilen fatura ve irsaliyelerin aslını göndermeniz gerekmektedir. İade talebinde bulunduğunuz ürünler teslim alındıktan sonra kargo görevlilerinin yanında kontrol edilmekte ve iade kurallarına uygun olup olmadığı kontrol edilmektedir. İade şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra yasal süre olan en geç 10 gün içerisinde iade ücreti ödeme şeklinize göre kredi kartınıza veya belirtmiş olduğunuz banka hesabına iade edilir. SİPARİŞ İPTAL İŞLEMLERİ Sipariş iptallerini 24 saat içerisinde [email protected] üzerinden, sipariş numaranız ile birlikte bize iletebilirsiniz. Sipariş iptal işlemleri sipariş kargoya verilmediği durumlarda işleme alınacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR